Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2011' Ford Fiesta

€4,600
6 photos
Body: Sedan
Age: 12 years
Mileage: 170000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Black

SHITET
Ford Fiesta 1.6 Tdci Diesel
EcoNetic / Euro 5
Sapo Ardhur nga Belgjika
Me Dogane te Paguar
Viti prodhimit 11/2010
Kambio Manuale ne gjendje perfekte pune
Motorr 1.6 Diesel Eco shum ekonomik ne gjendje perfekte pune
Konsumi / Kombinim 3.8 Liter 100 Km
174.000 Km te certefikuara
Kondiconer / Klima
Navi Cd Dvd Aux Radio Phone etj
Xhamat elektronik + Xhamat e pasem te zi
Pasqyrat elektronike + Registenc
Komando ne Timon
2 Celesa Hapje Mbyllje Qendror
Tapiceri Cope shum te paster
Ngjyre e zeze Metalizato shum e paster pa gervishtje pa kalbezime
Sensor shiu dhe dritash ne xhamin para
Feneret para me regjister ulje ngritje
Frexha te parakolpi
Goma 95% te reja
Makina te gjitha sherbimet e bera gati per targa
Ju Mirepresim
Cmimi : 4.600 Euro pak i Diskutueshem

Tirane / Kamez / Albania
Nderime Nuk Bejme

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 11 March 2023
Support Ukraine