Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2010' Ford Fiesta

€5,500
5 photos
Mileage: 45000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic

Shitet Ford Fiesta 1.4 Benzine e 2010 e blere e re ne 2011 tek Ford Albania. Makina eshte e pershtatshme per femra, makina eshte perdorur vetem nga nje person. Kilometra ka 46,000 te vetat origjinale. Letrat e sapo prera. Gjendja shume e mire motorrike dhe xhenerike.

  • 067Show phone
  • Tirane
  • 10 March 2022