Report This Ad!
Bookmark This

2010' Ford Fiesta

€4,500
2010 Ford Fiesta in Tirane, Albania
Mileage: 134000 km
Displacement: 1400 cc
Fuel: Diesel
Transmission: Manual

Shitet Ford Fiesta viti 2010, kambio manuale, 1.4 naftë, 5 porta, ngjyrë vishnje e errët-shumë i bukur, kompjuter bordi, kasetofon origjinal radio/cd/bluetooth me komanda në timon, klima, 8 airbag, xhama-pasqyra elektrike, 134.000 km origjinale, sensor drite dhe shiu, fenere me lupa, disqe origjinale cerkin lega 15", goma të reja 100%, në gjendje shumë të mirë motorrike-xhenerike, shumë ekonomike, 2 celësa, me doganë, i sapoardhur. Cmimi : 4500 Euro. Cel. : 0673894604.

  • 067Show phone
  • albano
  • Tirane
  • 4 June 2021