Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2010' Ford Fiesta

€4,300
2010' Ford Fiesta photo #1
2010' Ford Fiesta photo #2
2010' Ford Fiesta photo #3
2010' Ford Fiesta photo #4
2010' Ford Fiesta photo #5
2010' Ford Fiesta photo #6
6 photos
Body: Pickup
Age: 14 years
Mileage: 190000 km
Fuel: LPG
Transmission: Manual
Exterior color: White

❗️Ford fiesta viti 2010 1.4 benzin gaz ❗️
Makina ka 222000 kilometra te veta origjinale mund ti kontrolloni ku te deshironi.
Gomat te sapovendosura 100% te reja
Makina esht shum ekonomike
Te gjitha sherbimet te bera
Makina esht ne gjendje perfekte motorrike dhe gjenerike .
Letrat e paguara
Mundesi ndrrimi
Cmimi 4300€ i diskutueshem

  • 069Show phone
  • Durres
  • 11 January 2024
Support Ukraine