2010' Ford Fiesta photo #1
2010' Ford Fiesta photo #2
2010' Ford Fiesta photo #3
2010' Ford Fiesta photo #4
2010' Ford Fiesta photo #5
2010' Ford Fiesta photo #6
6 photos

2010' Ford Fiesta

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€4,490
Published 15 June 2024ID: OJdRHV

Information from the owner

Age: 14 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Black

Seller's comments about 2010' Ford Fiesta

.
🇫🇷FORD FIESTA 🇫🇷
.
🔹Motor 1.4 Nafte⛽️.
🔹Viti 2010 🗓 ®.
🔹213.000 km📂®.
🔹Kambio Manuale 🕹.
🔹Euro 4♻️(emetimi i gazrave).
🔹Mundesi Nderrimi (makine me vlere me te vogel)
❌Cmimi 4490 euro ❌
_____________________________________________
Radio Cd Aux Usb,Kompjuter Bord,Komanda Ne Timon,Xhamat e Zinj,Sensorë Drite dhe Shiu ,Gomat 80% etj.
‼️E Sapo Importuar Nga Italia ,me Doganë te Paguar , Gati per Cdo lloj Prove‼️
_____________________________________________
▪️PER ME SHUME INFORMACION :

▪️ 🗺Vendodhja : Autostrada Durres-Tirane km 9 mbikalimi i Sukthit.
_____________________________________________

Support Ukraine