Bookmark This

2010' Ford Fiesta

€4,199
Report This Ad!
2010 Ford Fiesta in Tirane, Albania
Body: Hatchback
Mileage: 180000 km
Fuel: LPG
Transmission: Manual
Exterior color: Black

Ford Fiesta , motorr 1.4 Benzin/gaz , Motorr i thjeshte , super punim,viti dhjetor 2009, ka nje konsum te paperfillshem ekonomie, kamio manuale 5+1 marsha , ngjyre e vecante e ZEZE e mbyllur perle, 182.000 km ORIGJINALE, mund ta verifikoni ku te deshironi, e sapo ardhur nga jashte, eshte super komode makina disponon:, disqe r15 me 4 goma te reja, xhama te zinj origjinale, fener me Lupa, dritat kthehen me ane te kthesave, sensor shiu, Esp, Abs, 10 airbag, 5 porta, Sallon super i mbajtur cope shume komode dhe e bukur per te gjitha stinet, sendilje me palosje,xhama elektrik, pasqyra elektrike dhe me tharje, board kompjuteri, pilot automatik, kondicioner clima digital zone, kasetofon origjinal, bllok muzike super audio origjinale, radio, cd,,usb,aux.. Cdo gje te makina eshte funksionale, Makina eshte super Super gjendje,Makina i jane bere te gjitha sherbimet ne ne itali, ferrotat e reja, cdo gomine poshte e ka te re, Euro 5, Makina esht e sapo ardhur. Makina eshte super akull e paster nga te gjitha drejtimet eshte pothuajse pa asnje gervishtje, ne gjendje perfekte nga ana mekanike, motorrike dhe vizuale, eshte makine e mbajtur per merak, mund ta kontrollini ku te deshironi. Makina eshte e pajisur me dogane te paguar e gatshme per targa!!! Vetem telefonata seriozeee !!! 4400€Cmimi i diskutueshem!!! Cel: 0694232639 .. cel:0676003111

  • 067Show phone
  • Tirane
  • 18 May 2021