Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2009' Ford Fiesta

€4,500
2009' Ford Fiesta photo #1
2009' Ford Fiesta photo #2
2009' Ford Fiesta photo #3
2009' Ford Fiesta photo #4
2009' Ford Fiesta photo #5
2009' Ford Fiesta photo #6
6 photos
Age: 15 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: White

Shitet Ford Fiesta 1.4 nafte viti 11/2009 e sapo targuar me taksa dhe siguracion deri ne janar 2025 dhe kolaudim janar 2026 ne gjendje perfekte motorrike xhenerike dhe vizuale 196.000 km super ekonomike 4.5 L/100km
Bateri e sapovendosur vaj filtra dhe ferrota te reja para mbrapa nuk ka nevoje per asgje
Modeli TITANIUM
Kondicioner me klima dixhitale
Pasqyra elektrike
Xhama te zinj origjinale
Aux bluetooth cd fm
Ambient light
E gatshme per kontroll ne servisin tuaj te besuar...

  • 068Show phone
  • Korce
  • 3 March 2024
Support Ukraine