2008' Ford Fiesta photo #1
2008' Ford Fiesta photo #2
2008' Ford Fiesta photo #3
2008' Ford Fiesta photo #4
2008' Ford Fiesta photo #5
2008' Ford Fiesta photo #6
6 photos

2008' Ford Fiesta

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€2,800
Published 15 April 2024ID: n8OfYQ

Information from the owner

Age: 16 years
Mileage: 180000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual

Seller's comments about 2008' Ford Fiesta

Marka: Ford Fiesta
📂Viti: 2009
📂Motorri: 1.4 Tdci
📂Lenda Djegese : Nafte
📂Kambio: Manuale
📁CD , MP3 , Radio , Bluetooth
📂Goma te reja , Xhama te zinj mbrapa origjinal , sallon rrobe shum i paster.
📁Me dokumenta te sapopaguara per 1 vit
📂Makina esht ne gjendje perfekte motorrike , xhenerike dhe vizuale.
Mund ta kontrolloni ku te deshironi.
📂CMIMI : 2800 euro

Support Ukraine