Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2008' Ford Fiesta

€3,000
2008' Ford Fiesta photo #1
2008' Ford Fiesta photo #2
2008' Ford Fiesta photo #3
2008' Ford Fiesta photo #4
2008' Ford Fiesta photo #5
2008' Ford Fiesta photo #6
6 photos
Age: 16 years
Mileage: 20000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Blue

Shitet ford Fiesta 1.4 naft viti 2008 me klima Kasetofon me cd komanda ne timon 2 celsa me pult xhama dhe pasqyra elektrike.sherbimet e bera me dogan te paguar

  • 067Show phone
  • Tirane
  • 2 April 2024
Support Ukraine