Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2008' Ford Fiesta

€2,900
2008' Ford Fiesta photo #1
2008' Ford Fiesta photo #2
2008' Ford Fiesta photo #3
2008' Ford Fiesta photo #4
2008' Ford Fiesta photo #5
2008' Ford Fiesta photo #6
6 photos
Body: Sedan
Age: 15 years
Mileage: 170000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Black

SHITET
Cmimi : 2.900 Euro pak i diskutueshem
Nderrime Nuk Bejme

Tirane / Kamez / Albania
Ford Fiesta 1.4 Tdci Diesel
Sapo ardhur nga Belgjika
Me Dogane te paguar
Viti prodhimit 2008
Kambio Manuale ne gjendje perfekte pune ( Freksion i ri )
Motorr 1.4 Diesel ne gjendje perfekte pune
170.000 Km te certefikuara
Konsumi / Kombinim 3.8 Liter 100 Km
Kondiconer / Klima
Cd Radio Phone Aux Etj
Komando ne timon
Hapje Mbyllje qendrore
Xhamat elektrike
Pasqyrat elektrike + Palosje
Tapiceri cope shum te paster
Ngjyre e zeze perle shum e paster
Feneret para Auto dhe me regjister
Frexha te parakolpi
Sensore Parkingu
Disce Alumini Origjinal Ford
Goma 95% Te reja
Makina te gjitha sherbimet e bera gati per targa
Ju Mirepresim
@@ AUTO SHEHU ALBANIA COPMANY *BRX-ALB* @@

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 23 April 2023
Support Ukraine