Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2008' Ford Fiesta

€3,800
6 photos
Body: Sedan
Age: 15 years
Mileage: 15000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Black

Ford fiesta 1.4 nafte viti 2008 e sapo ardhur me dogane te paguar. Kambio manual. 195 mij kilometra origjinale. Makina eshte ne gjendje shum te mire si motorrike. Xhenerike. Dhe estetike. Shum e paster. Tapiceri vishnje shum e paster. Disqe alumini 16. Goma 80%. Komanda ne timon. Cd. Aux. xhama te zi. Xhama elektrike. Dy celsa etj. Cmimi. 3.800€ i diskutushem.. Per makina te ndryshme. Autostrada kavaje-rrogozhine km4 Flm

  • 069Show phone
  • Kavaje
  • 23 February 2023
Support Ukraine