Bookmark This

2006' Ford Fiesta

€2,850
Report This Ad!
  • 2006 Ford Fiesta in Tirane, Albania
Mileage: 216000 km
Displacement: 1400 cc
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Blue

Shitet Ford Fiesta 1,4 TDCi,\\r\\nkambio manuale,\\r\\nviti 2006,\\r\\n216000 KM,\\r\\nngjyra blu e hapur - bojeqielli, unike ne kategorine e saj\\r\\ndisqe alumini,\\r\\ngoma te reja\\r\\nme dogane te paguar, (importuar nga Italia)\\r\\nvaj filtra te nderruara,\\r\\nshume e paster si brenda dhe jashte dhe pa asnje problem gjenerik ose mekanik.

  • 069Show phone
  • CEKO
  • Tirane
  • 1 October 2020