Bookmark This

2006' Ford Fiesta

€2,700
Report This Ad!
  • 2006 Ford Fiesta in Tirane, Albania
Body: Wagon
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Black

Shitet ford fiesta 1.4 naft viti 2006 e porsaardhur me dogan dhe e po sa targuar me dt 29 ---07 --2020 te paguara te gjitha per 1 vit me skadenca 30 korrik 2021. makina esht ne gjendje te mir, ka gomat pothuajse 70% , dy celesa , km 216000 mund ta shihni dhe provoni edhe me mekanikun tuaj cmimi 2700 euro per me shum info tel.0696824578 auto ymeri rruga dytesore Tiran--vor perball deka citypark, shum komode arrihet edhe me linjen autobus Tiran vor

  • Tirane
  • 22 October 2020