Bookmark This

2006' Ford Fiesta

€2,409
Report This Ad!
2006 Ford Fiesta in Kavaje, Albania
Body: MiniVan
Mileage: 15000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Grey

Ford fiesta 1.4 nafte viti 2006. Me dogan te paguar. Gati per targa. Makina eshte e sapo ardhur. Me 200 mij km. Origjinale. Kambio manuale 5+1 Ne gjendje shum te mire motorrike. Xhenerike dhe estetike. Shum e mbajtur dhe e paster. Makina nuk ka nevoj per asgje. Te gjtha funksionale. Diskqe alumini. Goma 80%. Kondicioner. Komanda ne timon. Aux etj. Cmimi. 2400€ Pak i disk. Jo ndrrime. 0695281017. Per makija te ndryshme. Auto_jurgen instagram. Whatss. Autostrada Kavaje-rrogozhine km4. Ju mirpresim.

  • 069Show phone
  • Kavaje
  • 4 June 2021