Bookmark This

2004' Ford Fiesta

€2,600
Report This Ad!
  • 2004 Ford Fiesta in Elbasan, Albania
Mileage: 230000 km
Displacement: 1400 cc
Fuel: Electric
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

• Marka :Ford
• Model : Fiesta
• Prodhimi : 2004
• Kilometra : 230.000
• Karburant : Benzin/Gas
• Kambio : Automatike
• Kubik : 1400
• Vendodhja :Elbasan
• Cmimi : Diskutueshem
• Celular : 0684646507
- Informacion shtesë : Shitet Ford fiesta 1.4 benzine gas me 2 vjet garanci letra te vlefshme deri ne 05.06.2021 ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike kondicioner xhama elektrik sistem muzike sherbimet te sapo bera e gatshme per cdo prove dhe kontroll tek servisi juaj me i besuar .
Ćmimi diskutueshem pasi makina te shikohet nga afer per me teper info tel Whatsapp: 0684646507..

  • 068Show phone
  • Arlind
  • Elbasan
  • 14 December 2020