Bookmark This

2013' Ford Explorer

€18,900
Report This Ad!
  • 2013 Ford Explorer in Tirane, Albania
Mileage: 90000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Ford Explorer 3.5 Benzin Viti prodhimit 2013 , kamio automatike , navigator ,cd player , kamer parkimi , komando ne timon , marsha ne timon , butonat me touch , klima tronik , disqe alumini , goma te reja , 2 celsa original , ndizet me cels qe nga jasht , hapje mbyllje qendrore , 6+1 vende , xhama te zinj origjinal , stopat me led , tavan xhami , sistem blind spot , sallon mershin kafe me t zez , hapja makines dhe me kode tek dera , bagazhi hapje mbyllje me buton , sendilje me ngrofje+ftofje , USB,kartmemorje , Makina eshte ne gjendje shume te mire me te gjitha sherbimet e bera ...E sapo ardhur nga Kanadaja , Cmimi—00 Euro I diskutueshem ose nderrohet Cel---0682036363—Viber—WhatsApp Facebook--Erjon Auto Instagram--ErjonAuto

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 9 December 2020