Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2011' Ford Explorer

€13,000
2011' Ford Explorer photo #1
2011' Ford Explorer photo #2
2011' Ford Explorer photo #3
2011' Ford Explorer photo #4
2011' Ford Explorer photo #5
5 photos
Body: Pickup
Age: 12 years
Mileage: 15000 km
Fuel: LPG
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Ford Explorer 3.5 Benzin-Gaz Vit prodhim 2011
Me 155000 km
,Kamio Automatike ,navigator ,
cd player , butona me touch , klima tronik ,disqe alumini , gomat e reja , hapje mbyllje qendrore ,stopa me led , sallon lekure , hapja e makines me kod tek dera , bagazhi hapje mbyllje me buton sedilje me ngrohje USB, kartmemorje
.Kamer parkimi,
Bluetoth per tel dhe muzike
Makina eshte ne gjendje shum te mir me te gjitha sherbimet e bera , Letrat e prera .

  • 067Show phone
  • Tirane
  • 15 October 2023
Support Ukraine