Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2011' Ford Explorer

€15,500
6 photos
Age: 11 years
Mileage: 170000 km
Fuel: LPG
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Ford Explorer 3.5 Benzin-Gaz Viti prodhimit 2011 , kamio automatike , navigator ,cd player , butonat me touch , klima tronik , disqe alumini , goma te reja , hapje mbyllje qendrore , 6+1 vende , xhama te zinj original , stopat me led , sallon cope , hapja makines dhe me kode tek dera , bagazhi hapje mbyllhe me buton , sendilje me ngrofje , USB ,kartmemorje , Makina eshte ne gjendje shume te mire me te gjitha sherbimet e bera ... Letrrat e prera Cmimi— 15.500€ Euro I diskutueshem ose nderrohet Cel-—Viber—WhatsApp Facebook--Erjon Auto Instagram--ErjonAuto

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 17 July 2022
Support Ukraine