Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2015' Ford Escape

€10,800
6 photos
Age: 8 years
Mileage: 180000 km
Fuel: LPG
Transmission: Automatic
Exterior color: Red

FORD ESCAPE 2.5 BENZIN+GAZ 2016 SUPER GJENDJE
TEL: 069 70 400 88
SUPER GJENDJE
FULL OPSION
FULL SERVIS
2.5 BENZIN+GAZ
100% ME GAZ
VITI PRODHIMIT 2016
150.000 KILOMETRA ORIGJINALE
KAMBIO AUTOMATIKE
KAMERA PARKIMI
SENSOR PARKIMI
AWD
E TARGUAR
ME LETRA TE PAGUARA PER 1 VIT
FENERA/STOPA FULL LED
PILOT AUTOMATIK
SPORT
SALLON 100% I PASTER MESHINE
TAPICERIA SHUM E PASTER
KONDICIONER
KLIMA
GOMA AKULL TE REJA
TIMONI ME NGRITJE-ULJE
SISTEM MBYLLJE QENDRORE TE INTEGRUAR
4 XHAMAT ELEKTRIKE (PARA DHE MBRAPA)
AIRBAG(SRS), SBC, BAS, ESP
MAKINA SHUM E PASTER SI BRENDA DHE JASHT
I GATSHEM PER CFARDO LLOJ PROVE.
SHERBIME TE SAPOBERA

Support Ukraine