Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2015' Ford Escape

€10,800
2015' Ford Escape photo #1
2015' Ford Escape photo #2
2015' Ford Escape photo #3
2015' Ford Escape photo #4
2015' Ford Escape photo #5
5 photos
Body: Pickup
Age: 8 years
Mileage: 180000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: White

FORD ESCAPE 1.6 BENZIN 2015 SUPER GJENDJE
CMIMI: 10.800€ I DISKUTUSHEM

180.000 KILOMETRA ORIGJINALE (ME GARANCI)
1.6 BENZIN
BEHET 100% ME GAZ
VITI 2015
4x4
SENSOR PARKIMI
KAMBIO AUTOMATIKE
SEDILJE ME NGROHJE+ELEKTRIKE
NGJYRA E BARDHE
GOMAT AKULL TE REJA
PASQYRAT ME MBYLLJE
FENERA/STOPA FULL LED
XENO/BI-XENO
ME DOGAN TE PAGUAR
E TARGUAR
ME LETRA TE PAGUARA
KONDICIONER/KLIMA
TAPICERIA SHUM E PASTER
SENSOR SHIU DHE DRITASH
PILOT AUTOMATIK
TIMONI ME NGRITJE+ULJE
SISTEM MBYLLJE QENDRORE TE INTEGRUAR
4 XHAMAT ELEKTRIK
AIRBAG(SRS)
ESP
KOMANDA NE TIMON
BLUETOOTH/AUX/SD CARD
E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE
MAKINA NUK KA ASNJE GERVISHTJE JASHTE+BRENDA
ASNJE LLOJ PROBLEMI

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 16 November 2023
Support Ukraine