Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2011' Ford Escape

€8,500
2011' Ford Escape photo #1
2011' Ford Escape photo #2
2011' Ford Escape photo #3
2011' Ford Escape photo #4
2011' Ford Escape photo #5
2011' Ford Escape photo #6
6 photos
Age: 12 years
Mileage: 200000 km
Fuel: LPG
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

🇺🇲SUPER OKAZION vetem per pak dite!! Shitet Ford Escape 2.5 4x4 Viti 2011
Benzin/gaz Impjant STAG, nder me te miret.
Kondicioner me dy zona,airbag,salloni lekur ngjyr e zeze,komanda ne timon,tavani me baxho,sediljet me ngrohje,Kasetofon me 6 cd,usb,aux.Me 4 gomat 90% te reja dhe me disqe alumini.Xhamat jane te zi origjinal.
Kambio Automat
Super mjet per terrene te veshtira.
Shume ekonomik.
Me dokumenta te rregullta taksa te prera deri ne MARS 2024 dhe kualidimin i sapo prere per dy vite deri me 28/07/2025
Makina nuk ka nevoje per asnje sherbim, gjenerik, estetik, motorrik etj.CMIMI:8.500 €URO I PADISKUTUSHEM

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 31 October 2023
Support Ukraine