Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2011' Ford Escape

€8,500
2011' Ford Escape photo #1
2011' Ford Escape photo #2
2011' Ford Escape photo #3
2011' Ford Escape photo #4
2011' Ford Escape photo #5
2011' Ford Escape photo #6
6 photos
Age: 12 years
Mileage: 200000 km
Fuel: LPG
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

🇺🇲Shitet Ford Escape 2.5 4x4 Viti 2011
Benzin/gaz Impjant STAG, nder me te miret.
Kondicioner me dy zona,airbag,salloni lekur ngjyr e zeze,komanda ne timon,tavani me baxho,sediljet me ngrohje,Kasetofon me 6 cd,usb,aux.Te 4 gomat 90% te reja dhe me disqe alumini.Xhamat jane te zi origjinal.
Kambio Automat
Super mjet per terrene te veshtira.
Shume ekonomik.
ME dokumenta te rregullta deri ne MARS 2024 dhe kualidimin i sapo prere per dy vite deri me 28/07/2025
Makina nuk ka nevoje per asnje sherbim, gjenerik, estetik, motorrik etj.CMIMI:8500 €URO
Ku eshte interesuar mund te telefonoj ose te me shkruaj ne/Whatsup

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 30 August 2023
Support Ukraine