2014' Ford C-MAX photo #1
2014' Ford C-MAX photo #2
2014' Ford C-MAX photo #3
2014' Ford C-MAX photo #4
2014' Ford C-MAX photo #5
2014' Ford C-MAX photo #6
6 photos

2014' Ford C-MAX

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€8,010
Published 7 July 2024ID: OLx1fk

Information from the owner

Age: 10 years
Mileage: 95000 km
Fuel: Hybrid
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Seller's comments about 2014' Ford C-MAX

-🇺🇸Ford CMAC Energi🇺🇸-
-2014-
-Plugin Hybrid -
-Ngjyra Gri-
-Tavani full panorama-
-70,000 milje me garanci-
-Sensor parkimi-
-Navigator,Kompjuter Bordi,komanda timon-
-Kamio Automat-
-Disqe sport,goma100% te reja-
-Hapje dhe mbyllje bagazhi me levizje kembe dhe buton-
-Ambjent light original fabrike-
-Sallon lekure bezhe,sendile me ngrohje-
Full option edhe shume ekonomike dhe komode.E gatshme per cfardo lloj prove te mekaniku I besuar.Cmimi i diskutueshem.

Support Ukraine