Bookmark This

2011' Ford C-Max

€7,500
Report This Ad!
  • 2011 Ford C-Max in Tirane, Albania
Body: Hatchback
Mileage: 110000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic

Shitet Ford C-Max, viti 2011, kambio automatike, 2.0 TDCI, 5 porta, ngjyrë bojëqielli perlë-shumë e bukur, kompjuter bordi, kasetofon origjinal radio/cd/navigator/telefon me komanda në timon, klima dixhitale, limitator shpejtësie, Start/Stop opsion, hapje te dyerve me prekje, 8 airbag, xhama-pasqyra elektrike, pasqyra me palosje, 119.000 km origjinale, sensorë parkimi para-prapa(fabrike), sensor drite dhe shiu, disqe origjinale çerkin lega 17", gomat 90%, xhama të errët origjinalë, në gjendje perfekte motorrike-xhenerike, ekonomike, 2 celësa, me doganë, e sapoardhur. Cmimi : 7500 Euro i padiskutueshëm. Cel. 0673894604.

  • 067Show phone
  • Tirane
  • 25 October 2020