Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2011' Ford C-MAX

€5,500
2011' Ford C-MAX photo #1
2011' Ford C-MAX photo #2
2011' Ford C-MAX photo #3
2011' Ford C-MAX photo #4
2011' Ford C-MAX photo #5
2011' Ford C-MAX photo #6
6 photos
Age: 13 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Shitet Ford c-max 2tdci 2011automat full option euro5 vjen me porosi ne tirane 3-4 dite, makina vjen me garanci dhe e kontrolluar dhe e certifikuar nga kompani europiane per me shume info whatsap

  • +49Show phone
  • Tirane
  • 19 January 2024
Support Ukraine