Report This Ad!
Bookmark This

2010' Ford C-Max

€4,300
2010 Ford C-Max in Fier, Albania
Body: Hatchback
Mileage: 160000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Black

•Shitet/Ford C-Max, motorr 1.6 Nafte me 105kf, •165138 km dhe ,eshte ne gjendje shume te mire e •ardhur nga Gjermania,me dogane te paguar si dhe •dokumenta deri ne prill 2022. •Xhamat i ka te zinj nga fabrika •disqet i ka alumin orgjinal! •Mjeti i ka te dy celsat orgjinal me komandim ne distance ku hapen e mbyllen dhe xhamat me pult! •Gomat i ka te sapo vendosura ! •C’mimi eshte i diskutushem , pasi te keni kontrolluar mjetin! •Nuk ka c’mim te fundit ne telefon! •Per me shume info cel 0692288645

  • 069Show phone
  • Fier
  • 15 June 2021