Bookmark This

2010' Ford C-Max

€4,350
Report This Ad!
  • 2010 Ford C-Max in Fier, Albania
Body: Sedan
Mileage: 160000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Black

Shitet/Ford C-Max, motorr 1.6 Nafte me 105kf, ka 165138 km dhe ,eshte ne gjendje shume te mire e ardhur nga Gjermania,me dogane te paguar si dhe targa te vendosura e dokumenta deri ne prill 2021. Makina eshte me klima auto e ndare ne 2 zona! Xhamat i ka te zinj nga fabrika dhe disqet i ka alumin orgjinal!Mjeti i ka te dy celsat orgjinal me komandim ne distance ku hapen e mbyllen dhe xhamat me pult! Gomat i ka te sapo vendosura ! C’mimi eshte i diskutushem , pasi te keni kontrolluar mjetin! Nuk ka c’mim te fundit ne telefon! Per me shume info cel 0692288645

  • 069Show phone
  • Fier
  • 11 April 2021