Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2010' Ford C-MAX

€3,900
2010' Ford C-MAX photo #1
2010' Ford C-MAX photo #2
2010' Ford C-MAX photo #3
2010' Ford C-MAX photo #4
2010' Ford C-MAX photo #5
5 photos
Age: 13 years
Mileage: 15000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Grey

Ford cimaks 1.6 naft manual viti 2010 i sa po ardhur me dogan te paguar sherbimet te bera kondicjoner me klima 4 goma te reja me xhama te zi me start . Stop i paster mrena dhe jasht . Ne gjendje shum te mir . Cmimi 3900 euro .

  • 069Show phone
  • Durres
  • 5 November 2023
Support Ukraine