Bookmark This

2009' Ford C-Max

€4,200
Report This Ad!
  • 2009 Ford C-Max in Fier, Albania
Body: Sedan
Mileage: 160000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Black

Shitet/~Ford C-Max i ardhur nga Gjermania,i Zhdoganuar dhe Targuar,dokumentat i ka te prera deri ne Maj 2021,i Dhjetor 2009 ,me motorr 1.6nafte dhe 165mijekm! Makina ndodhet brenda ne qytetin e Fierit eshte familjare qendron e mbyllur ne garazh! Makina eshte ngjyre e” Zeze Perle”! Makina eshte me klima auto e ndare me 2 zona! Disqet i ka Alumin origjinal te fabrikes Mjeti ka sensor shiu~sensor dritash si dhe drita Automatike! Xhamat i ka te gjithe elektrike,hapen dhe mbyllen me pultin e komandimit nga distanca! Xhamat anesore si dhe xhamin mbrapa i ka te zinj origjanal prodhim i fabrikes! Pasqyrat i ka anti verbuese dhe me palosje. Mjeti ka 2-celsa origjinal dhe mbyllje qendrore nga Distanca. Makina eshte me voice dhe i ka te gjitha opsionet te timoni! Gomat i ka 100% te reja dhe sherbimet te kryera ! C’mimi eshte i negocjushem! Per me shume info rreth mjetit cel 068 510 33 99

  • 068Show phone
  • Fier
  • 8 April 2021