2017' Ford B-MAX photo #1
2017' Ford B-MAX photo #2
2017' Ford B-MAX photo #3
2017' Ford B-MAX photo #4
2017' Ford B-MAX photo #5
2017' Ford B-MAX photo #6
6 photos

2017' Ford B-MAX

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€8,200
Published 25 June 2024ID: a66tsQ

Information from the owner

Age: 7 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Black

Seller's comments about 2017' Ford B-MAX

📂Marka : FORD
📂Modeli : B-MAX
📁ECO / dynamics
📂Motorri : 2.0 ( Super Ekonomike )
📂L. Djegse : NAFTE ( diesel )
📂Viti : 2017
📁KM : 240.573 ( te certifikuara )
📂Kambio : MANUALE
📂Opsjonet : Full Option
📁ABS, ESP, AIRBAG
📂Xhama Elektrik
📂Clima 4 Zona
📂Navigator
📂Pasqyra Elektrike me Trekendesh
📂AUDIO CD-MP3-AUX-USB,
📂Timon me Ngrohje
📂BAGAZHIER I BRENDSHEM,
📂DISQE ALUMINI ( SPORT )
📂Salloni Rrob
📂SENSOR PARKIKI PARA + MBRAPA
📂STOPA LED
📂KAMERA PARKIMI
📂KOMANDA NE TIMON
📂DISTANCE WARNING
📂TIMONI ELEKTRIK , ME LEVIZJE POSHTE DHE LART
📂SENDILE ME MEMORJE
📂XENON BIXENO
📂SENSOR DRITASH
📂XHAMA TE ZINJ
📂SENSOR SHIU
📂LIMITATOR SHPEJTESIE
📂PASQYRA ME ERRESIM
📁Goma 95%
📂MAKINA ESHTE NE SUPER GJENDJE
📂SHUME E PASTER BRENDA & JASHT
📁ME DOGAN TE PAGUAR GATI PER TARGA
🆘Makina eshte e gateshme per cdo lloj prove nga ana juaj.
📂CMIMI OKAZION : 8.200 € ( I DISKUTUESHEM & MUNDESI NDERRIMI )

🚘📍 LUSHNJE

Support Ukraine