Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2010' Fiat Scudo

€6,900
2010' Fiat Scudo photo #1
2010' Fiat Scudo photo #2
2010' Fiat Scudo photo #3
2010' Fiat Scudo photo #4
2010' Fiat Scudo photo #5
2010' Fiat Scudo photo #6
6 photos
Age: 13 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: White

FIAT SCUDO FRIGORIFER NGRIRES - 20 grade ose FTOHES SIPAS NEVOJES VITI 2010 ME DOGAN TE PAGUAR
MOTOR 2.0 NAFT KAMJE MANUAL 6+1
XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE
ME FRIGORIFER NGRIRES FTOHES SIPAS NEVOJES PERDORET DHE ME PRIZE 220 VOLT
PESHA MBAJTESE 1000 KG
GATI PER TARGA

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 27 April 2023
Support Ukraine