2016' Fiat Punto photo #1
2016' Fiat Punto photo #2
2016' Fiat Punto photo #3
2016' Fiat Punto photo #4
2016' Fiat Punto photo #5
2016' Fiat Punto photo #6
6 photos

2016' Fiat Punto

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€4,800
Published 10 May 2024ID: T36FWS

Information from the owner

Age: 8 years
Mileage: 170000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: White

Seller's comments about 2016' Fiat Punto

📂Marka: FIAT
📂Modeli: PUNTO
📂Viti: 2015
📂KM: 176.818 ( te certefikuara )
📂Motorri: 1.3 ( super ekonomike )
📂L.djegse: NAFT ( diesel )
📂Trasmesjoni: MANUAL
📁Opsionet :
📁Komand ne timon
📁Timon City
📁Kompjuter Bordi
📁5 Marshe + R
📁CLIMA , AC
📁Limitator shpejtesie
📁AUDIO , AM, FM , RADIO , CD , AUX, BLUETOOTH
📁Salloni Rrobe ( shume i paster )
📁Disqe Alumini
📁Goma 95%
📂MAKINA ESHTE NE SUPER GJENDJE
📁SHUME E PASTER SI BRENDA DHE JASHT
📂ME DOGAN TE PAGUAR GATI PER TARGA .
🆘Makina eshte e gateshme per cdo lloj prove nga ana juaj.
📂CMIMI OKAZION : 4.800 € ( I DISKUTUESHEM )

🚘📍LUSHNJE

Support Ukraine