Bookmark This

2012' Fiat Panda

€3,500
Report This Ad!
  • 2012 Fiat Panda in Vlore, Albania
Body: Hatchback
Mileage: 120000 km
Fuel: LPG
Transmission: Manual
Exterior color: White

Makina rshte ne gjendje perfekte si motorrike dhe xhenerike Te gjitha sherbimet e kryera tani,vaj fitra te sapo nderruara,impjanti i gazit i sapomontuar i markes STAG(i shenuar ne leje qarkullimi) dixhital me depozit vaji per te lubrifikuar motorrin ne djegien e gazit, me 2 vite garanci.Makina ka 124000 km dhe posedon xhama elektrik,abs,,timoni me buton City(duke ber timonin me te leht ne trafik),kondicioner,susta dhe amortizim cross nga fabrika,etj.Makina eshte targuar per here te par ne maj te 2020 dhe eshte me letra te paguara deri ne maj 2021.Konsum i paperfillshem.Cmimi 3500€..Te interesuarit te kontaktojne ne nr:0693217237.

  • 069Show phone
  • Vlore
  • 2 February 2021