Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2006' Fiat Panda

€3,300
6 photos
Mileage: 170000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Yellow

Fiat panda 1.2 benzin, automat e sapoardhur nga Zvicra. Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. Eshte e gatshme per targa me dogane te paguar, nuk ka nevoje per asnje sherbim.

  • 068Show phone
  • Elbasan
  • 8 March 2022