Bookmark This

2008' Fiat Grande Punto

€3,500
Report This Ad!
  • 2008 Fiat Grande Punto in Sarande, Albania
Body: Hatchback
Mileage: 200000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Manual
Exterior color: Red

Fiat Grande Punto 1.4 Βenzine, Viti 2008, kamio manuale 6+R, 240mij km origjinale me liber sherbimesh, Dopjo klima me ekran, Abs, Airbag, Sendilje me fryrje + Cfryrje, Cd Player Pioneer, Disqe alumini 18", Goma Continental 95% te reja, Xhama te zinj me certifikat per 3 Vjet, Xhama elektrik, Pasyra elektrike, Komanda ne timon, Drita mjegulle, sensor parkimi. Makina eshte ne gjendje fabrike, e sapo ardhur nga Zvicra, me te gjitha sherbimet e bera, mund ta provoni dhe kontrolloni ku te doni. Dokumentat te paguara deri ne Dt: 1/10/2021. Cmimi 3500€ i diskutueshem. Cel: 0684751815 (Whatsapp). Vetem telefonata serjoze.

  • 068Show phone
  • Sarande
  • 13 February 2021