Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2006' Fiat Grande Punto

€2,100
2006' Fiat Grande Punto photo #1
2006' Fiat Grande Punto photo #2
2006' Fiat Grande Punto photo #3
2006' Fiat Grande Punto photo #4
2006' Fiat Grande Punto photo #5
2006' Fiat Grande Punto photo #6
6 photos
Age: 17 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Red

SHITET FIAT GRANDE PUNTO
-Motorr 1.9 nafte, ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, viti i prodhimit 2006, kamio manuale, dokumentat deri ne korrik 2023. Te gjitha sherbimet e bera..

Support Ukraine