Report This Ad!
Bookmark This

2019' Fiat Fullback

€12,700
  • 2019 Fiat Fullback in Tirane, Albania
  • 2019 Fiat Fullback in Tirane, Albania - 2
  • 2019 Fiat Fullback in Tirane, Albania - 3
  • 2019 Fiat Fullback in Tirane, Albania - 4
  • 2019 Fiat Fullback in Tirane, Albania - 5
  • 2019 Fiat Fullback in Tirane, Albania - 6
  • 2019 Fiat Fullback in Tirane, Albania - 7
Expired
3 months ago
Body: Pickup - 4 doors, 5 places
Condition: New
Mileage: 19 km
Power: 136 hp
Displacement: 2500 cc
Fuel: Diesel
Transmission: Manual, 5 gears
Exterior color: Brown
Emission class: Euro 5
Interior: Air Conditioning, Power Windows, Power Mirrors, Power Door Locks, Power Steering, Center Console
Exterior: Alloy Wheels
Safety: Antilock Brakes, Driver Air Bag, Passenger Air Bag
Not customs cleared

2018 FIAT PROFESSIONAL (MITSUBISHI)
FULLBACK (L200)

14100 usd
pavaresisht vleres ne euro te shfaqur tek faqja
pasi nuk e ka opsionin USD

Mjeti eshte ne magazine doganore Itali
Ne cmim nuk jane perfshire transporti dhe tvsh
Makina eshte e pa regjistruar okazion perfekt per subjektet me TVSH ose per tregtaret e segmentit
Pick up Pune

Preferoj kontaktin me whatsupp
<<<<<kujdes>>>>
info shtese ne foto
jo telefonata qe kerkojne ulje cmimi

Ju lutem vetem profesioniste
Mos hezitoni te kontaktoni per me shume informacion
Kemi edhe shume modele te tjera me 0-KM dhe zbritje nga 30% deri 50%

Specifikimet Anglisht

Shenim:
Ne rast se jeni individ i cili ju pelqen ky mjet ju lutem me kontaktoni me emer mbiemer ne whatsapp tju bejme me dije emrat e koncesionareve qe furnizojme dhe mund te merrni kete mjet me financim tek concesionari qe deshironi nga lista.

Cdo individ apo kompani do te jete subjekt i nje
INTERNATIONAL LEGAL BACKGROUND CHECK
perpara se te marri informacion tekniko specifik apo proforma invoice per cfare do lloj mjeti.

Per konsultime teknike profesionale si ne rastin e administratoreve te flotave gjithashtu edhe per zgjedhjen e mjetit te pershtatshem per modelin e punes qe kryeni. Mos hezitoni te pyesni dhe te kerkoni keshilla.
Makina ndodhet Ne Itali

Ne cmim nuk eshte perfshire transporti dhe tvsh.
Mjeti eshte i pershtatshem per Kompani qeraje
apo subjekte qe kane ne administrim Flota Automjetesh.

Per detajet e transportit dhe per sa i perket menyrave te levrimit
Ju lutem me kontaktoni me whatsapp

Nuk shesim per individe
ne rast se jeni individe dhe jeni te interesuar per te blere kete mjet, mund tju adresojme tek dealerat qe furnizojme. per me shume rreth kesaj, me kontaktoni.

per opsionet
info ne anglisht
na kontaktoni per opsionet e perkthyera shqip.

Vetem Full truck

MILEAGE 12 Mi (19 Km)
ENGINE 2.5L I4
TRANSMISSION 5-Speed Manual
BODY STYLE Pickup Trucks
DRIVELINE 4WD
FUEL TYPE Diesel
RHD / LHD LHD
TITLE TYPE Fiat COO
INCOTERMS Ex-Works
LOCATION Italy
INTERIOR COLOR Black
EXTERIOR COLOR Brown
CYLINDERS 4 Cylinder