Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2013' Fiat Freemont

€10,000
6 photos
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Fiat viti 2013 naft 2.0 sa po ka ardhur esht me dogan te paguar te gjitha sherbimet e bera vaj filtra Goma te reja esht full full me ekstrat opsionet te gjitha navi me kamer sendilet lekur me ngroje ftofe komanda ne timon sensor parkimi pasqyrat me palosje e tjera... cmimi 12500 euro pranoj dhe konvertim me ndo nje makin ke vlera 5 mij euro jo me shum ju lutem kontakt serioz flm me konvertim ka cmimin 12500 euro

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 8 March 2022