Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2008' Fiat Doblo

€4,900
2008' Fiat Doblo photo #1
2008' Fiat Doblo photo #2
2008' Fiat Doblo photo #3
2008' Fiat Doblo photo #4
2008' Fiat Doblo photo #5
2008' Fiat Doblo photo #6
6 photos
Age: 16 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Manual
Exterior color: Blue

FIAT DOBLO
1.4 BENZIN VITI 2008
E SAPOARDHUR NGA ZVICRA
ME DOGAN TE PAGUAR
ME 7 VENDE
ME KONDICIONER
XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE
SENSOR PARKIMI
GATI PER TARGA

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 18 January 2024
Support Ukraine