Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2008' Fiat Bravo

€4,500
2008' Fiat Bravo photo #1
2008' Fiat Bravo photo #2
2008' Fiat Bravo photo #3
2008' Fiat Bravo photo #4
2008' Fiat Bravo photo #5
2008' Fiat Bravo photo #6
6 photos
Age: 16 years
Mileage: 20000 km
Fuel: LPG
Transmission: Manual
Exterior color: Grey

Shitet fiat Bravo motorr T-jet
1.4 Benzin/Gaz
155 kuaj fuqi fabrike dhe Sport
Viti prodhimit: 2008
Kambio manual 6+R
Xhama te zinj origjinal
Aux,bluetooth,Cd
Sedilje sport me qepje
Fenere me lupa qe kthehen sipas timonit
Impiant gazi LANDIRENZO
Super ekonomike
25 mij lek gaz ben rreth 650 kilometra autostrad
350 kilometra qytet me prove
Cmimi : 4500€ i diskutushem
Ju lutem jo kureshtar!!!

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 31 January 2024
Support Ukraine