Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2013' Fiat 500L

€8,700
2013' Fiat 500L photo #1
2013' Fiat 500L photo #2
2013' Fiat 500L photo #3
2013' Fiat 500L photo #4
2013' Fiat 500L photo #5
2013' Fiat 500L photo #6
6 photos
Body: Sedan
Age: 11 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Shitet/Nderrohet Fiat 500L e vitit 2013 motorr 1.3 Nafte (me zinxhir) kambjo Automatike me 208.000km origjinale me te te drejte kontrolli.
Makina eshte e sapo ardhur nga Zvicra dhe e sapo targuar per nje vit dhe kolaudim per dy vite.
Makina disponon: Timon multifunksional me komanda, Navigator touch screen, CD AUX USB BLUETOOTH, Tapiceri cope akull e paster, Sensore parkimi, Start/Stop me trafik, Sistem City, Fenere inteligjente kthehen sipas timonit, Pilot automatik, Pasqyra elektrike, Xhama te zi me leje per 5 vite, Disqe alumini R15 me goma 90%.
Makina eshte ne gjendje te shkelqyer nga ana xhenerike motorrike dhe vizuale.
Makina ka ardhur nga Zvicra me te gjitha sherbimet e bera bera atje mund ta kontrolloni ku te deshironi.
Cmimi 8700 Euro

  • 069Show phone
  • Durres
  • 19 January 2024
Support Ukraine