Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2013' Fiat 500L

€8,990
2013' Fiat 500L photo #1
2013' Fiat 500L photo #2
2013' Fiat 500L photo #3
2013' Fiat 500L photo #4
2013' Fiat 500L photo #5
2013' Fiat 500L photo #6
6 photos
Body: Sedan
Age: 10 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Shitet Fiat 500L e vitit 2013 motorr 1.3 Nafte (me zinxhir) kambjo Automatike me 208.000km origjinale me te te drejte kontrolli.
Makina eshte e sapo ardhur nga Zvicra me dogane te paguar gati per targa.
Makina disponon: Timon multifunksional me komanda, Navigator touch screen, CD AUX USB BLUETOOTH, Tapiceri cope akull e paster, Sensore parkimi, Start/Stop me trafik, Sistem City, Fenere inteligjente kthehen sipas timonit, Pilot automatik, Pasqyra elektrike, Xhama te zi, Disqe alumini R15 me goma 90%.
Makina eshte ne gjendje te shkelqyer mga ana xhenerike motorrike dhe vizuale.
Makina ka ardhur nga Zvicra me te gjitha sherbimet e bera bera atje mund ta kontrolloni ku te deshironi.
Cmimi 8990 Euro i diskutueshem.

  • 069Show phone
  • Durres
  • 11 December 2023
Support Ukraine