Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2022' Fiat 500

€10,000
2022' Fiat 500 photo #1
2022' Fiat 500 photo #2
2022' Fiat 500 photo #3
2022' Fiat 500 photo #4
2022' Fiat 500 photo #5
2022' Fiat 500 photo #6
6 photos
Age: 2 years
Fuel: Petrol
Transmission: Manual
Exterior color: Orange

Shitet okazion fiat 500 viti 2022 me 2500 km , 1.3 benzine
Makina eshte e re dhe shitet per arsye mos perdorimi
Cmimi pak i diskutueshem

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 27 March 2024
Support Ukraine