Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2010' Fiat 500

€5,800
2010' Fiat 500 photo #1
2010' Fiat 500 photo #2
2010' Fiat 500 photo #3
2010' Fiat 500 photo #4
2010' Fiat 500 photo #5
2010' Fiat 500 photo #6
6 photos
Age: 14 years
Mileage: 110000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Fiat 500, 1.2 benzin viti 2010. 115000km
Full per modelin e saj.
Ne gjendje shume te mire estetike dhe motorike. Dokumentat e sapo prera.
Gjithe sherbimet e kryera ne kohe, goma te reja.
Makine perfekte per perdorim urban.
Okazion per pak dite

  • 069Show phone
  • Korce
  • 25 January 2024
Support Ukraine