Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2007' Daihatsu Trevis

€3,420
6 photos
Age: 16 years
Mileage: 150000 km
Fuel: LPG
Transmission: Manual
Exterior color: Orange

SHITET DAIHATSU TREVIS 1.0 BENZIN GAZ
VITI 2007
KAMJO MANUALE
ME LETRA TE SAPO PRERA
SHUME EKONOMIKE
157000 KM ORIGJINALE
MAKINA ESHTE NE SUPER GJENDJE SI MOTORRIKE DHE XHENERIKE
Cmim 3800€

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 13 February 2023
Support Ukraine