Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2010' Daihatsu Terios

€5,950
2010' Daihatsu Terios photo #1
2010' Daihatsu Terios photo #2
2010' Daihatsu Terios photo #3
2010' Daihatsu Terios photo #4
2010' Daihatsu Terios photo #5
2010' Daihatsu Terios photo #6
6 photos
Age: 13 years
Mileage: 130000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Manual
Exterior color: Black

Daihatsu Terios modeli ri Facelift, Viti prodhimit 2010, Motorri 1.5 Benzine, Makine Japoneze , Super cilesore dhe e forte, Me 133 mij Klm Origjinale me liber sherbimesh, 4x4 me ridoto dhe me bllokim Diferenciali qe aktivizohet me buton, Makine shume potente per terrene te veshtira Off road ,shume praktike dhe per qytet, Super Gjendje si e re perfekte brenda dhe jashte, Klima, Radio cd, Hapje mbyllje me pult, xhama dhe pasqyra elektrike, 2 celsa, Cmimi 5950 euro pak i diskutushem nga afer, Vetem te interesuar Serioz, Joo Ndrrim. —————————————————————————————————————————————————————————————————— Suzuki jimny Mitsubishi pajero nissan patrol Toyota Rav 4 Jeep Cherokee

  • 069Show phone
  • Durres
  • 27 April 2023
Support Ukraine