Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2006' Daihatsu Terios

€6,600
2006' Daihatsu Terios photo #1
2006' Daihatsu Terios photo #2
2006' Daihatsu Terios photo #3
2006' Daihatsu Terios photo #4
4 photos
Age: 18 years
Mileage: 15000 km
Fuel: LPG
Transmission: Manual
Exterior color: Grey

Daihatsu terios 2006 1.5 (Për ata që nuk e dinë ka edhe "Toyota Rush" identike si kjo pasi që të dyja janë prodhim i Toyota.)
Benzin-gaz ( Impjanti prins) punon përfekte me gaz dhe shumë ekonomike.
Makina është 4x4, me 186mi km
Manuale me disqe dhe gomat thuajse të reja.
Kolaudimi dhe siguracio deri në qershor 2024
Vaj filtra të ndërruara në gusht 2023/ edhe filtrat e gazit jan ndërruar në gusht.
Freksion i RI marka EXEDY
Është në gjendje shumë të mirë si brenda edhe jashtë.
Makinë Japoneze shumë e fortë dhe e përshtatshme për terrene të vështira dhe për qytet.
Mundësi ndërrim me makinë automat.

  • 069Show phone
  • Fier
  • 19 January 2024
Support Ukraine