Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2010' Daihatsu Materia

€5,500
2010' Daihatsu Materia photo #1
2010' Daihatsu Materia photo #2
2010' Daihatsu Materia photo #3
2010' Daihatsu Materia photo #4
2010' Daihatsu Materia photo #5
2010' Daihatsu Materia photo #6
6 photos
Body: Sedan
Age: 13 years
Mileage: 100000 km
Fuel: LPG
Transmission: Automatic

DAIHATSU 1.3,,BENZIN +GAZ..STAG me 2 VITE GARANCI..MATERIA,,,VITI 2010,,,AUTOMAT…,KM 102000 me liber servisi,,,e SAPO TARGUAR me OKUMENTA DERI NE 1.06.2024…DISQE 15 ALUMINI,,,KONDISIONER,,,8 AIERBAG,,,SRS,,,ABS,,,PILOT AUTOMATIK,,,XHAMAT DHE PASYRA ELEKTRIKE,,,TAPICERI LEKURE E ZEZE NE GJENDJE TE SHKELQYER,,,MBYLLJE QENDRORE ME PULT,,,
CMIMI i FAVORSHEM 5500 Euro..

  • 069Show phone
  • Durres
  • 24 August 2023
Support Ukraine