Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2002' Chrysler PT Cruiser

€3,300
2002' Chrysler PT Cruiser photo #1
2002' Chrysler PT Cruiser photo #2
2002' Chrysler PT Cruiser photo #3
2002' Chrysler PT Cruiser photo #4
4 photos
Age: 21 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Grey

Shitet nderrohet chrysler pt cruiser me motor (mercedesi c classi 220 cdi nga fabrika )manual ne gjendje perfekte pune.
Makina eshte ne gjendje pune te perditshme edhe me sherbime te bera ne date 15/5/2023 vaj filtra . Me letra te prera deri ne mars 2024 te gjitha me siguracion taksa kolaudim 2025 shiko fotot.
Nuk harxhon as uj e as vaj
2 celesa. Shitet 3300 euro
whats app dhe sim card

  • 068Show phone
  • Elbasan
  • 9 December 2023
Support Ukraine