Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2009' Chrysler 300C

€8,500
2009' Chrysler 300C photo #1
2009' Chrysler 300C photo #2
2009' Chrysler 300C photo #3
2009' Chrysler 300C photo #4
2009' Chrysler 300C photo #5
5 photos
Age: 14 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

SHITET
Chrysler 300 C nafte motorr 3.0 EVO
Mercedes Benz dhe cdo pjese Mercedes
E sapo ardhur nga gjermania
Targat + Letra e sapo prera kolaudim 2 vjet
Xhama e zinj te liçensuar per 5 vjet
Vaj filtra te sapo bera
Timom + sedilje me memorje dhe ngrohje
Klima 2 zone
Abs
Esp
AIRBAG
Xhama elektrik
Pasqyra elektrike
CD me komanda ne tomon +aux
DISQE alumini 18 + GOMA TE REJA
Fenere ksenon me larje
Fenere mjegulle LED jashte serie
2 Celsa me thithje
Baxho xhami elektrike
Timon druri
Sensore parkimi
Pilot automatik
Disqe+goma rezerve
FULL OPTION
LUK BENTLY
GJENDJE SUPER MUND TA KINTROLLONI NE CDO SERVIS

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 26 April 2023
Support Ukraine